27 מג'נונים, שילוב של עסקים ולב.

המסע שלנו התחיל בתור רעיון ותקווה שאפשר וצריך להביא ערך מוסף דווקא בדברים הכי קונבנציונליים של החיים כמו: צעצועים.

אנחנו מאמינים שעם ערך מוסף מתאים אתם ההורים יכולים לבחור את הצעצועים לילדים שלכם בצורה הרבה יותר חכמה ומדויקת להם ולכם, ובקלות!

באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון שיטות לסינון המוצרים: לפי מחיר, גיל וסוגי התפתחות שונים. חקרנו את סוגי ההתפתחות השונים הקריטיים להתפתחות תקינה של ילדים, התייעצנו עם אנשי מקצוע למיון המוצרים ותיאור היתרונות ההתפתחותיים לכל מוצר באתר – כל זה על מנת לעזור לכם ההורים לבחור את הצעצועים המתאימים ביותר לילדים שלכם.

בנוסף, תוכלו למצוא באתר מאמרים על החשיבות של משחקים ומשחק בחיי הילדים, על סוגי התפתחות שונים, כישורים חיוניים להתפתחות תקינה ועוד.

מה שעוד מייחד אותנו היא השליחות שלנו. מעבר לצעצועים ומשחקים, 27 מג'נונים מחזירים לקהילה, לחברה וללקוחות באהבה במגוון דרכים שונות:

  • הטבות מיוחדות למועדון הלקוחות.
  • התנדבות בקהילה.
  • 10% מהרווחים עוברים לארגוני צדקה ונזקקים. 

השאיפה שלנו היא להצליח להגיע לכל ילד והורה בישראל, להמשיך לתת את השירות הטוב ביותר, להתפתח תמיד, לתת ביטוי לרעיונות חדשים ולקדם מעשים טובים.

הורים יקרים!

בואו לגלות את הקסם של המשחק, את כוחה של קהילה מאוחדת ואת השמחה שבנתינה עם 27 מג'נונים.    

הצטרפו אלינו, דברו איתנו, שתפו אותנו ♥

לקוחות ממליצים

"הצעצועים מהאתר הזה הם תמיד מהממים! יש להם מבחר עצום של מוצרים שמגיעים באיכות גבוהה ובמחירים נהדרים. אני ממליץ בחום."

יואל לביא, עפולה

"27 מג׳נונים זה האתר הראשון שאני פותח כשאני צריך לקנות מתנה לילדים. הם מציעים רק צעצועים מבית הייצרנים המובילים ואני יודע שאני קונה איכות אמיתית."

אברהם כהן, בית שמש

אין לי מילים לתאר כמה אני מרוצה מהחנות הזו. הם תמיד אדיבים ועונים על כל השאלות במהירות וביעילות, והצעצועים מגיעים מהר ובמצב מצוין."

ליבנת ברונשטיין, רמלה

העשרת חיים באמצעות משחק, קהילה ותרומה

c

מחויבות למצוינות

התשוקה שלנו למצוינות ניכרת בכל היבט של העסק שלנו. החל מרכישת הצעצועים האיכותיים ביותר ועד להקמת אירועי תרומה וחיבור בין אנשים ולבבות, אנו מבטיחים שכל פרט יישקל במחשבה. הצוות שלנו מונע על ידי חזון משותף של יצירת עולם שבו עסקים ותרומה משגשגים יחד!

c

העצמת ילדים

ילדים הם ה♥ של כל מה שאנחנו עושים. אנו מבינים שהשנים המעצבות שלהם חיוניות לבניית מיומנויות וביטחון עצמי. מגוון הצעצועים והמשחקים שלנו שנבחרו בקפידה נועד לא רק לשעשוע אלא גם לחינוך. אנו שואפים ליצור סביבה שבה הלמידה מרגישה כמו משחק והסקרנות תמיד רצויה.

c

תרומה לחברה

כל תרומה טומנת בחובה פוטנציאל לשנות חיים. עם תחושת אחריות עמוקה, אנו עוסקים באופן פעיל ביוזמות חברתיות. המטרה שלנו היא להחזיר לקהילה וליצור הזדמנויות לצמיחה והתפתחות. תרומה בקרב ילדים משדרת מסר רב עוצמה של חמלה ומטביעה בהם תחושת ערך עצמי ואמונה שהם חברים מוערכים בקהילה שלנו.

c

הצטרפו אלינו למסע

אנו ממשיכים להתפתח ולהתרחב ומזמינים אותך להיות חלק מהסיפור שלנו. בין אם אתה הורה המחפש חוויות מעשירות עבור ילדך או חבר קהילה המחפש לעשות שינוי חיובי ולתרום, "27 מג'נונים" מקבלים אותך בזרועות פתוחות. ביחד, נוכל לבנות עתיד מזהיר יותר.